Dua Lipa e magjishme nën veshjet e markës ‘Versace’

21 Shkurt, 2021 - 10:38 am

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa shumë shpesh bie në sy për shkak të stilit unik të veshjes, shkruan KultPlus.

Së fundmi, ylli kosovar ka shpërndarë me fansat e saj fotografi, në të cilat shihet e veshur me markën e njohur ‘Versace’.

Çanta e lëkurës dhe aksesorët e tjerë e bëjnë Lipën të duket bukur, teksa në mbishkrimin e fotografive të publikuara ka shkruar “Vajza Versace”.

Dua Lipa është duke shijuar sukseset e këngës së fundit, “We’re Good”. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme