Dua Lipa, energjike në koncertin në Londër (VIDEO)

21 Prill, 2018 - 12:00 pm

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, ka vazhduar të promovojë këngët në turneun e saj botëror.

Për një gjë të tillë u përkujdes edhe në Londër kur u shitën të gjitha biletat për koncertin që u mbajt të premten mbrëma në Alexandra Palace.

Krijuesja e hitit “New Rules” u shfaq energjike në këtë koncert, derisa u përkujdes që të tregonte linjat e saj me një palë pantallona dhe një xhaketë.

Një ditë para këtij koncerti ajo e ishte e ftuar në emisionin “The Graham Norton Show” të BBC-së për të promovuar këngën të cilën e ka realizuar me Calvin Harrisin. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme