Dua Lipa me familje, provat e saj të fundit para performancës sonte (VIDEO)

26 Maj, 2018 - 5:30 pm

Dua Lipa po realizon provat e fundit disa orë para se të performojë në hapjen e finales së Champions League.

Ajo është fotografuar me vëllain dhe babain e saj në Kiev të Ukrainës, ndërsa po qarkullojnë video nga provat gjenerale të saj në stadiumin olimpik të Kievit.

Të ngjajshme