Dua Lipa feston ditëlindjen, babai e uron me një foto të veçantë (FOTO)

22 Gusht, 2017 - 2:46 pm

Këngëtarja Dua Lipa, vajza e sukseseve, sot feston ditëlindjen.

Ndonëse ende e re në moshë, ajo ka arritur të përjetojë suksese të mëdha në karrierën e saj, madje këto ditë ajo është duke përjetuar kulmin e sukseseve, kjo falë këngës së saj të fundit ‘New Rules’, shkruan KultPlus.

Dua sot feston ditëlindjen e 22-të e rrethuar me miq, por urimin më të veçantë ajo e mori nga babai i saj Dukagjin Lipa i cili kishte përzgjedhur një foto nga fëmijëria e Duas ku të dy duken shumë të lumtur.

“Buzëqeshja dhe qeshja jote gjithmonë e ndriçojnë ditën time. Ne e bëjmë këtë mirë së bashku. Gëzuar ditëlindjen dashuria ime”, ka shkruar Dukagjini poshtë kësaj fotografie. / KultPlus.com

Të ngjajshme