Dua Lipa hyn në historinë e revistës “Vogue” duke qenë në kopertinën e numrit më të ri

4 Janar, 2021 - 6:17 pm

Sukseset e vitit të kaluar po vazhdojnë ta ndjekin Dua Lipën edhe në vitin 2021, shkruan KultPlus.

Për herë të dytë, Dua Lipa bëhet fytyra kryesore e revistës prestigjioze “Vogue”.  

Në anën tjetër, këngëtarja shqiptare na shfaqet me një pamje ndryshe në kopertinën e revistës, teksa ka një pamje të bukur nën flokët e shkurta e ngjyrë të bardhë.

Në rrjete sociale, Dua ka ndarë këtë lajm me artdashësit e saj, teksa ka thënë se e ka filluar këtë vit si një kameleon.

KultPlus ua sjell të plotë postimin e Lipës:

Duke filluar 2021 si kameleoni i vërtetë që jam unë! Faleminderit @edward_enninful Nuk do ta harroj kurrë gjithë dashurinë dhe mbështetjen që më ke dhënë gjatë gjithë karrierës sime dhe që më dhurove kopertinën time të dytë @britishvogue !! 🤍🤍🤍 kjo ishte një ëndërr që u bë realitet dhe ndihem me fat që kam punuar me disa legjenda të vërteta në këtë numër, xhiruar nga e mrekullueshme @emmasummerton stiluar nga @ kphelan123, magji e flokëve nga @shonju, make-up nga @lisaeldridgemakeup, thonjtë nga @nailsbymh dhe dizajni i vendosur nga @emmaroachstudio 🪄🪄🪄🪄 në shitje 8 janar! Intervistë nga @ yomi.adegoke. / KultPlus.com

https://twitter.com/DUALIPA/status/1346141363214147587

Të ngjajshme