Dua Lipa, imazhi më ri i parfumit YSL BEAUTY

1 Gusht, 2019 - 2:00 pm

Lajmin e ka konfirmuar artistja shqiptare me famë botërore përmes llogarisë së saj në Instagram, ku ka thënë se është shumë krenare që më fund po e zbulon Libre, aromën e re të nxjerrë nga Yves Saint Laurent Beauty.

Në korrik, këngëtarja poashtu përmes profilit të saj në Facebook ka bërë të ditur se do ta sjellë koleksionin Dua Lipa x Pepe Jeans, në bashkëpunim me brendin Pepe Jeans. “Më në fund mund t’ju them se në bashkëpunim me brendin londinez Pepe Jeans, kam kijuar koleksionin Dua Lipa X Pepe Jeans për ju!

Jam inspiruar nga vitet 90’-00’ në Londër, dhe gjithmonë imagjinoja të krijojë rroba të më përfaqësojnë mua dhe më së shumti dëgjuesit e mi./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme