Dua Lipa këndon ‘Kuq e Zi’ në Prishtinë (VIDEO)

Gusht 10, 2018 - 11:16 am

Këngëtarja Dua Lipa po i shijon ditët e saj në Kosovë.

Lipa, emri më i madh në muzikën aktuale në Angli, ka ardhur në Kosovë për koncertin e saj në kuadër të Sunny Hill Festival.

Në Instagram, shoqet e saj por edhe vetë ajo kanë postuar momente ku Dua këndon në shqip dhe vallëzon me këngë të ndryshme shqipe, përfshirë këngë të Elvana Gjatës e Era Istrefit. / KultPlus.com

Të ngjajshme