Dua Lipa ndahet nga i dashuri i saj, Romain Gavras

3 Dhjetor, 2023 - 7:00 pm

Sensacioni botëror, Dua Lipa, është ndarë me regjisorin francez Romain Gavras, përcjell KultPlus.

Sipas The Sun, ajo e zhvendos fokusin e saj drejt karrierës së saj muzikore.

Çifti, i cili bëri bujë si një dyshe e re e pushtetit në maj, kanë vendosur të ndahen.

Dua Lipa, aktualisht në Nju Jork, ka zgjedhur të përqendrohet plotësisht në albumin e saj të tretë dhe karrierën e ardhshme.

Një burim i brendshëm zbuloi se ndërsa Romain e shikonte Duan si punëtore, ajo mbetet e vendosur t’i japë përparësi karrierës së saj dhe nuk po e ngadalëson ritmin për askënd. /KultPlus.com

Të ngjajshme