Dua Lipa në kopertinën e revistës Teen Vogue (VIDEO)

18 Prill, 2018 - 3:50 pm

Këngëtarja Dua Lipa është shfaqur në kopertinën e Teen Vogue duke shpalosur më shumë për punën e saj dhe sukseset që ajo po arrin, përcjellë KultPlus.

Shkrimi vë në pah rregullat mbi lidhjet, e që këngëtarja i kishte sjellë në këngën e saj të suksesshme “New Rules”. Aty tregohet se këngëtarja ka zbuluar edhe një rregull të ri e që e ka ndarë me lexuesit e revistës.

“Bllokoni ata në rrjetet sociale”, ka treguar këngëtarja shumë sinqerisht.

Shkrimi vazhdon tutje duke sjellë historinë e këngëtares deri tek suksesit që ka arritur ajo tani. Në shkrim po ashtu flitet edhe për koncertin që këngëtarja do të mbajë në Prishtinë.

Dua Lipa po ashtu ka treguar sesa e rëndësishme është të kesh karakter garues dhe se konkurrenti i saj më i madh është vetja. “Unë gjithmonë dua ti bëjë gjëra më mirë sesa i kam bërë deri dje”, është shprehur ajo duke biseduar tutje edhe për shoqërinë.

“Është shumë e rëndësishme të kujdesesh për vajzat rreth teje, dhe që ti mbash miqtë afër vetes”, ka treguar Dua Lipa.

Gjithë këto detaje por edhe të tjera janë zbuluar në artikullin e realizuar për muajin prill në kuadër të revistës Teen Vogue./ KultPlus.com

Të ngjajshme