Dua Lipa publikon datat e turneut evropian (FOTO)

3 Tetor, 2017 - 3:25 pm

“Shumë e emocionuar që miqtë e mi ‘off bloom dhe Grace Carter do të jenë me mua në turneun evropian. Shihemi së shpejti”, ka shkruar Dua Lipa, në rrjetin social Facebook, ku edhe ka publikuar datat e turneut evropian, shkruan KultPlus.

Dua këtë turne do ta nis në Brighton më 5 tetor ndërsa do të vazhdoj edhe në disa qytete tjera britanike.

Siç ka paralajmëruar edhe vetë ajo, do të jetë e shoqëruar nga grupi “off bloom” si dhe Grace Carter./ KultPlus.com

So excited to take my friends off bloom and Grace Carter with me on the European run of the #theselftitledtour SEE YA SOON! 💜

Posted by Dua Lipa on Dienstag, 3. Oktober 2017

Të fundit

Të ngjajshme