Dua Lipa publikon këngën e re në bashkëpunim më Madonnën dhe Missy Elliott (VIDEO)

14 Gusht, 2020 - 2:45 pm

Bashkëpunimi i shumëpritur i këngëtares shqiptare Dua Lipa me yllin botëror Madonna dhe Missy Elliott, tashmë është lansuar, shkruan KultPlus.

E titulluar “Levitating”, kënga të merr me vete qysh në dëgjimin e parë. Videoklipi gjithashtu është mjaft interesat ku Dua shfaqet me disa skena, madje edhe përkrah të dashurit të saj Anwar Hadid.

Ky bashkëpunim për Dua është një ëndërr e realizuar, siç është shprehu ajo kjo ende i duket e pabesueshme.

“Gjithmonë ka qenë një ëndërr e imja që të punoj me Madonna dhe Missy Elliott dhe të sjellim një këngë bashkë. Kjo më duket se pabesueshme,” ka thënë Lipa gjatë një paraqitjeje në ‘Ash London Live’.

Kënga, e cila sapo është lasuar është krijuar bashkë me DJ dhe producentin “The Blessed Madonna”. / KultPlus.com

Të ngjajshme