Dua Lipa shpërthen ndaj komenteve negative, “merruni me diçka të mirë”

4 Shkurt, 2019 - 9:00 am

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa, ka shpërthyer ndaj komenteve negative, duke kërkuar nga fansat që të merren me ndonjë gjë të mirë.

Duke thënë se janë sjellje të pahijshme krahasimet që u bëhen grave dhe rrudhave të tyre, Dua Lipa ka nisur të dielën duke u thënë fansave që të mos e ndjekin askënd në rrjete sociale, nëse ata s’i bëjnë të ndihen mirë apo rehat.

Në një seri postimesh, Lipa ka thënë se “shfrytëzojeni kohën të thuani/bëni diçka të mirë”.

“Ndoshta të bëni dallimin në jetën e dikujt për të mirë”, ka shtuar ajo.

Në fund Lipa ka thënë se edhe ajo “ka ndjenja sikur të gjithë të tjerët”. /KultPlus.com

Të ngjajshme