Dua Lipa do të performojë në The Ellen DeGeneres Show

2 Shkurt, 2018 - 10:25 pm

Dua Lipa do të performojë në një prej emisioneve më të shikuara në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Me 13 shkurt ajo do të jetë pjesë e Ellen Degeneres Show.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Dua në Instagramin e saj.

Ellen Degeneres Show mbetet një prej emisioneve më të mira në Amerikë, moderuar nga Ellen Degeneres, një grua me ndikim dhe një moderatore shumë e zonja.

Në këtë emision kanë parakaluar emra të ndryshëm të muzikës botërore, përfshirë edhe Rita Orën. Ellen është edhe një bamirëse e njohur për veprat e saj për njerëzit në nevojë. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme