Dua Lipa tërheqëse në fotosesionin për Grazia Italia (FOTO)

26 Gusht, 2017 - 2:20 pm

Dua Lipa para disa ditësh doli në ballinën e revistës italiane GRAZIA. “Unë jam ylli momental dhe do të më dashuroni edhe ju” ishte titulli i tekstit ku protagoniste është vajza nga Prishtina.

Ndërsa tashmë janë plasuar edhe fotografitë nga fotosesioni i realizuar për Grazia Italia ku Dua ka mahnitur me dukjen e saj, shkruan KultPlus.

Secili nga prezantimet tërheq vëmendje më shumë se tjetri dhe thjesht të bënë që më të vërtetë të dashurohesh në të. KultPlus ju sjellë fotografitë nga ky fotosesion. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme