Dua Lipa tregon se me kë ëndërron të ketë bashkëpunim

4 Qershor, 2018 - 11:00 am

E famshmja Dua Lipa, ka zbuluar një sekret se me kë ka dëshirë të ketë bashkëpunim.

Bëhet fjalë për Kevin Parker, këngëtar nga Australia, transmeton Koha.net.

Artistja e “New Rules”, këtë e ka thënë gjatë një interviste para performancës së saj të fundit në hapjen e Ligës së Kampionëve të UEFA-s, mes Real Madridit dhe Liverpoolit.

Lipa, u pyet se me cilin artist (të gjallë apo të vdekur) do të donte të kishe bashkëpunim.

“E di çfarë, do të doja shumë të bëja një album me Kevin Parker nga Tame Impala. Thjesht mendoj se ai është shumë i mirë”, ka thënë Lipa.

Kujtojmë se para pak ditësh, revista e njohur Vogue, e ka listuar Dua Lipën si një prej femrave më me ndikim në botë./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme