Dua nominohet në katër kategori, kërkon votën tuaj

23 Tetor, 2018 - 3:38 pm

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa është nominuar për katër çmime në MTV EMA Awards, transmeton koha.net.

Dua e ka bërë të ditur këtë nëpërmes një postimi në rrjetet sociale, ku ka shkruar:

“Nuk më besohet. Unë jam nominuar për katër çmime. Ju mund të votoni për mua tani për artisten më të mirë pop dhe artisten më të mirë”.

Dua’n mund ta votoni duke klikuar këtu.

Të ngjajshme