Dymbëdhjetë pamjet më të paharrueshme të bukurisë së Monica Belluccit (FOTO)

14 Korrik, 2021 - 1:15 pm

Nga mollëzat e dalluara dhe sigurisht ato flokë me shkëlqim italian, Monica Bellucci me siguri e di rrugën për t’u dukur bukur pa u përpjekur.

Duke filluar karrierën e saj si modele, ajo më vonë u bë një aktore, duke luajtur në filma si The Passion of Christ dhe Spectre, në këtë të fundit atë e panë atë të bëhej vajza më e vjetër e Bond në moshën 50 vjeç.

Tani, në moshën 56 vjeç, bukuria e saj nuk njeh kufij dhe ndërsa Monica ka rritur flokët gjatë gjithë viteve, ajo rrallëherë ka gabuar në firmat e saj të make-up: lëkurë me shkëlqim, sy i tymosur dhe një buzë nudo. Këtu, British Vogue shfaq disa nga pamjet më të paharrueshme të bukurisë së Monica Bellucci./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme