E gjithë vëmendja tek Rita Ora në Met Gala 2018 (VIDEO/ FOTO)

8 Maj, 2018 - 12:44 am

Para disa minutash ka filluar edhe parakalimi i yjeve të njohura në tapentin e mbrëmjes së njohur të modës “Met Gala”, që po mbahet në Neë York, shkruan KultPlus.

Parakalimi i Rita Orës në këtë tapet, është përcjellë me shumë brohoritje e fotografi nga fansat dhe fotografët e pranishëm. Rita Ora edhe kësaj herë ka marrë gjithë vëmendjen e të pranishmëve. Me një fustan të errët, e me aksesorë që bëjnë pamje e saj edhe me shndritëse.

KultPlus ju sjellë disa fotografi dhe video nga paraqitja e saj atje.

#MetGala #fashion #MetHeavenlyBodies #RitaOra #metgala2018

A post shared by @ stylishinthecity on

Ky është viti i gjashtë që këngëtarja nga Kosova, prezantohet në këtë mbrëmje. Ajo muaj më parë ka lanësuar linjën e saj të modës ndërsa gjatë karrierës së saj ka prezantuar edhe shumë brende të njohura botërore./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme