Eleni Foureira publikon këngën “Tómame” (VIDEO)

26 Tetor, 2018 - 7:22 pm

Këngëtarja shqiptare Eleni Foureira, e cila përfaqësoi Qipron në Eurovizion 2018-të, aty ku mori vendin e dytë, ka publikuar këngën e re, shkruan KultPlus.

Kënga titullohet “Tómame”, teksti i së cilës është shkruar nga Alex Papaconstantinou (BMG Publishing), Geraldo Sandell (Teddy Sky Songs), Markus Videsäter dhe Eleni Foureira.

Video është realizuar nga Yannis Dimolitsas. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme