Elvana, Ledri dhe John Shahu publikojnë bashkëpunimin e shumëpritur (VIDEO)

2 Korrik, 2018 - 7:46 pm

Elvana Gjata në bashkëpunim me Ledri Vulën dhe John Shahun kanë publikuar këngën e titulluar “Mike”.

Kënga është prodhuar nga Arbre Blass, e për tekstin janë përkujdesur vetë këngëtarët. Për videoklipin e këngës janë përkujdesur Supercut Studio.

Kjo këngë është ndër bashkëpunim më të pritura për këtë verë dhe pritet që të jetë hiti i kësaj vere. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme