Emina Cunmulaj nuk i harron ushqimet tradicionale

18 Gusht, 2020 - 12:10 pmEmina Cunmulaj gatuan ushqime tradicionale shqiptare. Modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulaj asnjëherë nuk e ka harruar vendin prej nga vjen.

Madje, siç transmeton BW, nuk i ka harruar as ushqimet tradicionale të cilat e shohim shpesh duke i gatuar.

Duke qenë se është aktive në rrjete sociale, këtë e bën me publikimin e fotografive apo videove të ndryshme. Ajo ka na treguar se gatuan shumë mirë byrekun dhe shumë ushqime të tjera shqiptare.

Së fundmi modelja shqiptare ka treguar momentin e përgatitjes së vaktiti të drekës për vajzën e saj, që është buke, djathë, domate, kastraveca dhe ullinj. Ajo tregon se si ishin sanduiçët kur ishte e vogël, thjesht bukë me djathë e domate. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme