займ на карту онлайн потребительский кредит

Emina Çunmulaj surprizon 27 fëmijë, i dërgon në plazh për herë të parë

Qershor 16, 2019 - 9:04 am

27 fëmijë kanë realizuar një ëndërr, ata të cilët nuk e kishin parë dhe shijuar asnjëherë plazhin me ndihmën e Emina Cunmulajt e realizuan, pasi modelja shqiptare u plotësoi këtë dëshirë duke i dërguar këta fëmijë në det.

Këta 27 fëmijë bashkë me Cunmulajn kanë kaluar ditën në Velipojë.

Emina Cunmulaj ka shkruar se shumica prej këtyre fëmijëve janë nga emisioni “Fundjavë ndryshe”, të cilëve u ka ndihmuar bashkë me të tjerët për ndërtimin e shtëpive dhe përmirësimin e kushteve./KultPlus.com

Të ngjajshme