Era Istrefi: Jam e lumtur që jam këtu

13 Korrik, 2018 - 9:36 pm

Era Istrefi e cila është pjesë e këngëtarëve të këngës zyrtare të këtij kampionati – ‘Live it up’, bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam, ka udhëtuar drejt Rusisë ku pritet të performojë në finalen e Kampionatit Botëror, shkruan KultPlus.

Të tre së bashku sot mbajtën edhe konferencë atje, ku ndër të tjera Era u shpreh se momenti më i rëndësishëm gjatë kampionatit për të ka qenë loja e Zvicrës kundër Serbisë, ku edhe kanë shënuar dy shqiptarë.

Para pak minutash ajo ka postuar një fotografi në fushën e futbollit ku do të mbahet loja finale dhe është shprehur e lumtur që është aty. “Soooo happy to be here!!!!Cant wait to perform on the Sunday!!!:, ka shkruar Era.

Artistja kosovare pritet të performojë me datë 15 korrik në finalen e madhe. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme