Era Istrefi lanson këngën “No Maybes”, bashkëpunim me Ilkay Sencan dhe Arash (VIDEO)

27 Mars, 2020 - 1:59 pm

Këngëtarja e njohur Era Istrefi e cila ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt te ri, sapo i dha fund pritjes së fansave të saj, shkruan KultPlus.

Kënga vjen në bashkëpunim me artistët e njohur si Ilkay Sencan dhe Arash.

E titulluar “No Maybes” kjo këngë vjen në gjuhën angleze dhe shqipe. Pjesa ku këndon Era është pothuajse e gjitha në gjuhën shqipe.

Kujtojmë se Era Istrefi famën e madhe në tregun ndërkombëtar e mori me këngën “Bon Bon”, këngë kjo e krijuar nga producenti kosovar Cricket. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme