Era Istrefi me këngë të re, bashkëpunon me një tjetër yll botëror (FOTO)

23 Korrik, 2018 - 10:27 pm

Ka pak ditë që Era Istrefi solli këngën “Prisoner” e cila u pëlqye mjaft shumë, por Era nuk ka të ndalur. Ditën e premte ajo do të sjellë këngën e re e cila vjen në bashkëpunim me një tjetër yll botëror, shkruan KultPlus.

Kënga titullohet “Oh God” dhe vjen në bashkëpunim me Koshens.
https://www.instagram.com/p/BllcmEWj1av/?taken-by=eraistrefi
Lajmin e ka bërë të ditur shtëpia diskografike “Ultramusic” dhe vetë Era përmes rrjetit social Instagram. /KultPlus.com

Smunësh mi ecë hapat e mi #tb

A post shared by Era (@eraistrefi) on
Të fundit

Të ngjajshme