Era Istrefi publikon skena nga klipi i ri (VIDEO)

26 Korrik, 2018 - 5:12 pm

Këngëtarja kosovare tashmë me famë botërore, Era Istrefi, përmes një video të postuar në rrjetet sociale ka zbuluar disa sekuenca nga klipi i ri i cili pritet të dal nesër, shkruan KultPlus.

Kënga do të titullohet “Oh God” dhe atë e ka punuar në bashkëpunim me artistin e njohur xhamajkan Koshens.

Nesër pritet të shihet videoklipi i plotë dhe të dëgjohet kënga e cila sipas Erës do të mbahet mend. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme