Era Istrefi, zëri shqiptar që do të dëgjohet sivjet në Botëror këtë sukses ia dedikon dikujt

7 Qershor, 2018 - 9:16 am

Sot është paralajmëruar që të dalë videoklipi i Himnit të Botërorit 2018-të, i kënduar nga Era Istrefi, Ëill Smith dhe Nicky Jam, shkruan KultPlus.

Kësisoj, pak para se të dalë videoklipi, Era Istrefi, përmes një publikimi në rrjetin social Instagram, ka treguar se kujt ia dedikon këtë sukses.

Ajo ka shkruar se: “Besimi jot në mua dhe dashuria jote më kanë mbajt gjallë gjithë jetën. Kujtimi më i bukur i jetës sime, Babi. Këtë sukses ta dedikoj ty. 7.06.2018”, ka shkruar Era Istrefi./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme