Fansat e “The Masked Singer” kërkojnë largimin e Rita Orës nga shfaqja

29 Janar, 2021 - 9:30 pm

Fansat e shfaqjes kërkojnë që Rita Ora të heq dorë nga “The Masked Singer” për shkak të thyerjes së rregullave të bllokimit.

Fansat e “The Masked Singer” duan që këngëtarja Rita Ora të hiqet nga shfaqja, pasi ka thyer rregullat e koronavirusit, duke organizuar festë për ditëlindjen e 30-të gjatë bllokimit, shkruan Mirror, transmeton lajmi.net.

Rita u kritikua për organizimin e festës për ditëlindjen e 30-të në restorantin luksoz të Londrës, Casa Cruz në Notting Hill gjatë bllokimit në nëntor.

Ajo kërkoi ndjesë dhe u zotua se do të paguante gjobën prej 10,000 funta, por disa besojnë se ajo nuk duhet të lejohet të qëndrojë në The Masked Singer sepse ajo theu rregullat.

Një shikues shkroi në Twitter: “Rita Ora duhej të ishte hequr nga #TheMaskedSinger pasi me vetëdije theu rregullat e bllokimit! Shembull i shkëlqyeshëm Rita !!!”

Një tjetër postoi: “Kur po tërhiqet Rita Ora nga The Masked Singer? Bllokimi është për të gjithë”.

Një i tretë shkroi: “Më pëlqen Rita Ora, por sa më shumë që dëgjoj për këtë rast, aq më shumë mendoj se duhet të largohet nga” The Masked Singer “.

“Qëndrimi i saj në shfaqje duhet të konsiderohet si i paqëndrueshëm nga ITV. Një shembull duhet të jepet”, shton ai.

Një tjetër ra dakord: “Dy herë Rita Ora theu rregullat, ITV duhet ta hiqte atë nga” The Masked Singer “, ajo qartë nuk kujdeset për mirëqenien e njerëzve, prandaj pse duhet të kujdesemi ta shohim atë në TV? Bëni një shembull !!”

Këngëtarja u bë sërish pjesë e “The Masked Singer” pasi theu rregullat. ITV nuk pranoi të komentonte kur u kontaktua nga The Mirror.

Ndeja e Ritës më 28 nëntor u quajt nga policia “një nga shkeljet më të egra dhe famëkeqe” të rregullave të bllokimit gjatë pandemisë. /Lajmi.net/ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme