Fansat ia dërgojnë një video emocionuese, përlotet Bebe Rexha

31 Dhjetor, 2018 - 10:44 am

Këngëtarja me famë botërore e origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka publikuar një video emocionuese.

Rexha ka postuar në Instagram një video, të cilën ia kishin përgatitur disa nga fansat e saj.

Në atë video, disa fansa të flaktë të këngëtares kanë treguar dashurinë që kanë për këngëtaren.

“Nuk mund të gënjej. Po qaj. Nuk mund të besoj që unë bëj muzikë dhe ju kam juve njerëz. Ju më bëni të vazhdoj, ju jeni drejtuesit e mi, ju më jepni diçka për të jetuar. Faleminderit që më jepni kuptim në jetën time”, ka shkruar këngëtarja 29 vjeçare. /KultPlus.com

https://www.instagram.com/p/Br-aq9DHPTa/

Të ngjajshme