займ на карту онлайн потребительский кредит

Festina Mejzini këndon “Beggin” të grupit Madcon, performanca e saj pëlqehet nga grupi (VIDEO)

27 Shtator, 2017 - 4:57 pm

Gjatë një performance në BeerFest në Tiranë, këngëtarja Festina Mejzini ka kënduar këngën e njohur “Beggin” të grupit Madcon, këtë performancë ajo nuk ka vonuar dhe e ka sjellë edhe në Instagram përmes një video, por ajo se kishte menduar që kjo video do të arrinte të shihej nga grupi i njohur botëror, shkruan KultPlus.

Pas një kohe nga lansimi i kësaj video, Grupi Madcon kanë parë performancën e Mejzinit dhe kanë shprehur pëlqim ndaj saj.

Kjo gjë padyshim që këngëtaren e ka bërë të ndihet jashtëzakonisht mirë dhe e ka frymëzuar për të punuar edhe më shumë.

“Kur grupi i këngës Beggin pëlqen performance time, duke kënduar pikërisht këngën Beggin.. çfarë ndjenje”, ka shkruar Mejzini në Instagram. / KultPlus.com

🍻 @madconofficial #BeerFest

A post shared by Festina Mejzini © (@festinamejzini) on


Të ngjajshme