Fituesja e Eurovizionit Netta modeloi me rroba banje

16 Mars, 2019 - 9:40 am

Netta Brazilai modeloi përkrah modeleve Neta Alchimister dhe Noa Beny. Ajo kishte veshur taka dhe një kostum të verdhë gjersa solli edhe hitin e saj “Basa Sababa”, përcjellë KultPlus.

Këngëtarja Netta Brazilai ka treguar se këtë e ka bërë për të ju dhënë kurajo grave me mbipeshë për të shfaqur trupin e tyre pasi që cdo grua është e vecantë.

“Për vite unë nuk shkova në plazh apo pishinë dhe kështu bënë edhe shumë gra të tjera. Unë jam i lumtur që kam pasur privilegjin të kaloj një pengesë tjetër në mendjen time dhe atë të shumë njerëzve të tjerë sot. Ne të gjithë po vijmë për të festuar për veten dhe për ta dashur veten tonë”, është shprehur ajo./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme