Fotografia e shtatzënisë së Beyoncé, më e pëlqyera në Instagram gjatë vitit 2017

30 Nëntor, 2017 - 11:20 am

Beyonce me fotografinë e saj të shtatzënisë ka grumbulluar më së shumti pëlqime në Instagram, duke u bërë kështu fotoja më e pëlqyer në platformën e mediave sociale të vitit 2017, përcjellë KultPlus.

Fotografia është një portret i realizuar nga fotografi Awol Erizku. Me këtë fotografi të postuar në shkurt të këtij viti këngëtarja kishte konfirmuar zyrtarisht shtatzëninë e saj kurse katër muaj më vonë, Beyoncé lindi binjakët Rumi dhe Sir Carter.

Pasi që fundi i vitit po afrohet, kjo fotografi deri tani ka arritur të marr 11 milion pëlqime, duke u shpallur si posti më i pëlqyer gjatë këtij viti. /KultPlus.com

Të ngjajshme