G4shi për Dua Lipën: Madhështore, krenar me ty

16 Nëntor, 2018 - 9:00 pm

Reperi i njohur shqiptar, G4shi, gjatë verës së këtij viti ishte i pranishëm në Kosovë.

Për herë të parë, ai pati mundësinë që të performojë para publikut të Kosovës, dhe këtë e bëri në mbrëmjen e dytë të festivalit “Sunny Hill”.
https://www.instagram.com/p/BqAKNeOl-4Y/?utm_source=ig_embed
G4shi ka treguar se ka një simpati të veçantë ndaj shqiptarëve tjerë të suksesshëm, në veçanti ndaj artistes Dua Lipa.

Së fundmi, ai publikoi në rrjetin social Instagram disa fotografi, ku shfaqej bashkë me Duan, në prapaskenat e festivalit “Sunny Hill”, teksa valvitnin flamurin kombëtar.

“Madhështore, krenar me ty Dua Lipa”, ka shkruar ai në mbishkrimin e fotografisë.
https://www.instagram.com/p/BqP6EDVF3sv/?utm_source=ig_embed
Ndërkohë, pëlqimet dhe komentet e shumta nga fansat nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve i kanë uruar artistët për sukseset e tyre.

Përndryshe, së fundmi, G4shi publikoi për publikun projektin e tij më të ri muzikor, “No face no case”. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme