займ на карту онлайн потребительский кредит

G4shi publikon videon e këngës “No face no case”, bashkëpunim me reperin anglez (VIDEO)

10 Dhjetor, 2018 - 6:22 pm

Ai ka kohë që është duke bërë karrierë muzikore në rrafshin ndërkombëtar.

Bëhet fjalë për artistin Labinot Gashin, i cili njihet më mirë si G4shi, i cili punon dhe jeton në SHBA.

Ai gjatë ditës së sotme ka publikuar videon e këngës “No face no case” që e solli në bashkëpunim me reperin anglez Giggs.

Në fakt, këngën e kishte sjell javë më parë në versionin audio ndërkaq orë më parë doli edhe videoja e saj.

Ndryshe, reperi gjatë mbrëmjes së kaluar pati promovimin e albumit të ri, ku i ftuar speciale ishte edhe ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, njëri prej njerëzve që i ndihmoi shumë Kosovës.

Ai nuk ka harruar ta falënderojë edhe për përfshirjen e tij në ndalimin e gjenocidit dhe spastrimit etnik në Kosovë në vitin 1999.

“Faleminderit Bill që erdhe në ndejën time private për dëgjimin e albumit dhe faleminderit që i ndihmove Kosovës”, ka shkruar Gashi në Instagram. /KultPlus.com

Të ngjajshme