займ на карту онлайн потребительский кредит

Gashi mysafir special në turneun e këngëtarit të njohur amerikan

16 Prill, 2019 - 2:00 pm

Hip hop artisti me prejardhje shqiptare, Gashi, rrugëtimin e nisur muzikor po e sjellë çdo ditë e më bindshëm para adhuruesve te tij. Ai tashmë ka zbuluar datat e turneut të ardhshëm, shkruan KutlPlus.

Përmes një fotografie të publikuar në Instagram, Gashi ka treguar që është i ftuar special në turneun e këngëtarit  Blackbear dhe do të performojnë nëpër vende të ndryshme në Amerikë.

“Po fillojmë me turne. Shihemi atje”, ka shkruar artisti në Instagram.

Gashi së fundmi ka konfirmuar që është duke punuar në një projekt të ri në bashkëpunim me Cardi B dhe DJ Snake. /KultPlus.com

https://www.instagram.com/p/BwSwavwFmaq/?utm_source=ig_embed

Të ngjajshme