Gashi sjellë videoklipin e “Creep On Me” (VIDEO)

6 Shtator, 2018 - 9:42 pm

Reperi shqiptar me famë botërore, Gashi ka sjellë edhe me videoklip këngën e tij “Creep On Me”.

Kjo këngë është në bashkëpunim me French Montanan, dhe DJ Snake.

Më poshtë mund ta ndiqni këngën e tij të re./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme