Gazeta britanike: Rita Ora në mesin e dhjetë më të pasurve të rinj në Britani

12 Maj, 2019 - 8:32 pm

Gazeta zvicerane 20 min.ch i referohet asaj britanike “Sunday Times” për pasurinë e këngëtares Rita Ora, përcjellë KultPlus.

Sipas këtij shkrimi, bëhet e ditur se Rita Ora është renditur në mesin e dhjetë më të pasurve të rinj në Britani të Madhe.

Bëhet e ditur se kjo këngëtare numëron mbi 20 milion funta.

Rita Ora përpos suksesit në muzikë, ajo është angazhuar edhe në filma, kampanja të modës dhe kampanja të bamirësisë./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme