Genc Prelvukaj e Aurela Gaçe publikojnë “Adrenalinë” (VIDEO)

25 Qershor, 2019 - 3:46 pm

Genc Prelvukaj dhe Aurela Gaçe kanë bashkuar forcat për të sjell një hit veror me titull “Adrenalinë”, shkruan KultPlus.

Kënga është realizuar nga vetë Prelvukaj i cili gjithashtu është përkujdesur edhe për tekstin e këngës.

Ajo është incizuar në “Black Fish Studios & United Records”. Ndërsa videoklipin e ka realizuar “Black Fish Entertainment”.

Kënga ka marrë kritika të mira menjëherë pas lansimit dhe pritet të jetë një hit veror. Përndryshe të dy artistët ndara tashmë kanë rezervuar data të shumta për koncerte verore në vende të ndryshme edhe jashtë Kosovës ku do të keni rastin t’i përcjellni e t’i dëgjoni këngët e tyre me performanca të shkëlqyera gjë për të cilën edhe njihen të dy artistët në fjalë. / KultPlus.com

Të ngjajshme