Georgina Rodriguez në eventin madhështor e veshur nga dizenjatorja kosovare

28 Dhjetor, 2020 - 2:44 pm

Cristiano Ronaldo ka qenë kryetemë mediatike këtë fundjavë, pasi u shpall futbollisti i shekullit në ceremoninë Globe Soccer Awards në një eveniment madhështor në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe.

Në ceremoninë e zhvilluar në objektin ikonik, Burj Khalifa, ai ishte i shoqëruar nga partnerja e tij, Georgina Rodriguez.

Dhe derisa superylli i Juventusit kishte veshur kostum të hirtë, Georgina zgjodhi një fustan të kuq të shndritshëm duke arritur të tërheqë vëmendjen e fotoreporterëve.

Ndërsa, raportohet se Lia Stublla i ka bërë përsëri fustanin Georginas në mbrëmjen kur Cristiano Ronaldo mori çmimin e më të mirit të shekullit nga “Globbe Soccer”.

Portugezja ka marr vëmendjen e mediave botërore rozë me fustanin e kuq. / KultPlus.com

Të ngjajshme