займ на карту онлайн потребительский кредит

Gigi Hadid shpallet Femra e Vitit nga “Glamour” (FOTO)

31 Tetor, 2017 - 7:44 pm

Supermodelja botërore, Gigi Hadid është një prej femrave më atraktive të momentit. Përmes paraqitjeve të saj, ajo gjithmonë dëshmon veçantinë dhe bukurinë që e karakterizon.

Bukuroshja ka pozuar për revistën “Glamour”, duke treguar se është femra më “in” e momentit.

Me xhaketë lëkure, por me shkëlqim e ngjyrë hiri, ajo shfaqet e buzëqeshur me flokë të kuruara në gjendje perfekte.

Ajo shpallet nga revista ‘Glamour’ si Femra e Vitit, fakt për të cilin ajo ka shkruar një falënderim në rrjetin social Instagram.

Gigi Hadid me të drejtë e merr çmimin Femra e Vitit, pasi ajo po konsiderohet si femra më atraktive në botë, më seksi dhe më e bukur po ashtu. Ajo është modelja më e shtrenjtë në botë dhe konkurrohet vetëm nga emra si motra e saj, Bella Hadid dhe Emily Ratajkowski. / KultPlus.com

Të ngjajshme