‘Golden Globes’rikthehet në formë elegante, yjet e veshura më bukur në tapetin e kuq (FOTO)

11 Janar, 2023 - 12:26 pm

Ceremonia e 80-të vjetore e çmimeve Golden Globe u rikthye në formë elegante të martën në mbrëmje, pas pushimit një vjeçar të shfaqjes nga ekranet mes polemikave për mungesën e diversitetit dhe gabimet etike.

Margot Robbie nisi tapetin e kuq të shfaqjes së çmimeve me një fustan rozë të ndezur të Chanel, ndërsa ajo drejtonte ardhjet magjepsëse në Beverly Hills në hotelin Beverly Hilton.

Me Margot në tapet ishte Lily James me një fustan të kuq të mrekullueshëm të Atelier Versace, dhe Angela Bassett dhe Jessica Chastain me fustane argjendi.

Ndër veshjet më të mira në Globes të këtij viti gjithashtu u përfshinë edhe –Julia Garner, Selena Gomez, Sheryl Lee Ralph e shumë të tjera fotografitë e të cilave po ju sjellim më poshtë. / KultPlus.com

Foto: Getty Images
Foto: Getty Images
Foto: Getty Images)
Foto: Getty Images)
Foto: Getty Images)
Foto: Getty Images)
Foto: Getty Images)

Të ngjajshme