Grimeri kosovar transformohet për Halloween, nga një burrë shndërrohet në grua (FOTO)

30 Tetor, 2019 - 4:17 pm

Arbër Bytyqi, grimeri kosovar ka postuar në rrjetet sociale transformimin e tij për festën e Halloween, shkruan KultPlus.

Ai ka ndarë me ndjekësit e tij një fotografi, para dhe pas grimit, ku shihet një transformim i madh, nga një burrë me mjekër i shndërruar në një grua mjaftë tërheqëse. KultPlus ju sjell pamjet e postuara nga vet grimeri kosovar Arbër Bytyqi./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme