займ на карту онлайн потребительский кредит

Ish-Miss Shqipëria moderatore në televisionin grek

4 Gusht, 2020 - 11:20 am

Kristiana Skura do jetë imazhi i emisionit “Kalo Mesimeri” në kanalin “Krititi tv”, pjesë e rrjetit “SKAI” në shtetin grek.

Ish-Miss Shqipëria prej vitesh jeton në Kretë dhe tanimë është gati të shndërrohet në një ikonë televizive në shtetin fqinj.

Kristiana është e njohur dhe për publikun grek, pasi ajo ka marrë pjesë në një program, ku tërhoqi vëmendjen me bukurinë e saj dhe trupin. / KultPlus.com

Të ngjajshme