Janet Jackson me një klip të ri

24 Korrik, 2018 - 9:49 pm

Janet Jackson po jep gjithçka për albumin e saj të radhës.

Këngëtarja ka punuar pa ndërprerje në albumin e saj, të parin pas tre vjetësh dhe së fundmi është duke realizuar xhirimet për klipin e radhës.

Ajo është parë duke xhiruar në Brooklyn në New York, e shoqëruar nga disa valltarë. Të gjithë ishin të veshur me rroba plot me ngjyra, ndërsa Janet kishte edhe një shall në kokë. Klipi do të publikohet së shpejti./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme