Jonas Blue: Era Istrefi këngëtarja e hiteve

10 Nëntor, 2018 - 7:52 pm

Disa orë pas publikimit të këngës “Anything More” u publikua edhe kënga “Purpose” në bashkëpunim me këngëtarin britanik Jonas Blue.

Era Istrefi është pjesë e albumit “Blue” të këngëtarit dhe DJ Jonas Blue, krahas emrave si Liam Payne, Joe Jonas, JP Cooper dhe Lennon Stella. Në një intervistë për gjigandin mediatik “Billboard”, Jonas Blue ka folur edhe për talentin shqiptar, e nuk nguron ta cilësojë Erën si vajzën e hiteve.

“Era Istrefi ishte zgjedhja perfekte. Ajo kishte nivelin e duhur për stilin e kësaj kënge. Unë jam shumë i lumtur për këtë bashkëpunim, si dhe për produksionin final të këngës.” – u shpreh Jonas Blue për “Billboard”. /KultPlus.com
https://www.youtube.com/watch?v=gAHmUn8t2pM

Të ngjajshme