Julia Roberts, 50 vjeç: Nuk jam e fiksuar me idenë e bukurisë me çdo kusht

28 Tetor, 2017 - 4:28 pm

Është opinioni i përbashkët dhe i shpërndarë në Hollywood, që pas moshës 50 vjeçare fillon rënia e çdo aktori. Pjesët më të bukura nuk të ofrohen më, regjisorët dhe producentët nuk janë më aq shumë entuziastë për idenë e të pasurit në set.

Por, Julia Roberts sot, 28 tetor, mbush 50 vjeç dhe është dëshmi e gjallë që vendet e zakonshme janë të zakonshme. Natyrisht edhe ajo e pranon që shikon kohën që kalon në fytyrën e saj.

“Kam edhe unë pasqyrë, por nuk jam e fiksuar me idenë e bukurisë me çdo kusht. Dikush ka thënë se deri në moshën 40 vjeçare, vishe jetën tënde me fytyrën tënde, më pas fillo t’i veshësh jetën tënde fytyrës, gjë që do të më çojë të kem një fytyrë të lezetshme, sepse jam e lumtur me jetën time”, është shprehur ajo.

Julia Fiona Roberts mbetet një nga aktoret me buzëqeshjen më magjepsëse të Hollywood, një nga gratë më të fuqishme të showbiz-it dhe ndoshta një nga kandidatet për çmimet e ardhshme Oscar.

Filmi i saj “Wonder”, pritet të dalë në kinema në SHBA në 17 nëntor dhe në Itali në 28 dhjetor./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme