Kënga e re e Mimoza Hajdinit kolonë zanore në serialin ‘Faits Divers’

8 Nëntor, 2018 - 10:08 pm

Kantautorja Mimoza H e cila jeton dhe vepron në Kanada po vazhdon që të shënon suksese të tjera. Së fundi kënga e re e këngëtares është përdorur edhe në serialin e njohur “Faits Divers’, shkruan KultPlus.

Mimoza H njihet për stilin e saj të veçantë të muzikës ndërsa seriali ‘Faits divers’ këtë vit është duke sjellë sezonin e dytë. Më poshtë mund të shihni një pjesë nga ky serial ku është përdorur muzika e këngëtares me origjinë nga Kosovë si dhe këngë të tjera të publikuar nga kjo këngëtare./ KultPlus.com
Të ngjajshme