займ на карту онлайн потребительский кредит

Këngëtaret shqiptare të mahnitshme në tapetin e kuq të iHeartRadio Awards (FOTO)

12 Mars, 2018 - 6:00 pm

Rita Ora dhe Bebe Rexha, dy këngëtare shqiptare, tashmë të njohura ndërkombëtarisht, mbrëmë kanë mahnitur me dukjen e tyre në tapetin e kuq të iHeartRadio Awards, shkruan KultPlus.

Këto dy këngëtare tashmë nuk mungojnë në ngjarjet prestigjioze që po mbahen kudo në botë. Ndërsa dukja e këngëtareve është vlerësuar pozitivisht nga e përditshmja britanike “Daily Mail”.

“Bebe Rexha ka mahnitur me dukjen e saj në qilim e kuq këtë të diele në iHeartRadio Music Awards, ku ajo është paraqitur në një fustan të gjatë që në mënyrë të përkryer tregon format e trupit të saj”, shkruhet në shkrimin e Daily Mail, dedikuar këngëtares shqiptare, Bebe Rexhës.

Rita Ora mbrëmë kishte zgjedhur pantallona e këmishë për këtë event. Një këngëtare glamuroze, e cilëson Daily Mail, këngëtaren shqiptare, Rita Orën.

Këngëtarja e hitit “Hot Right Now” dukej e përsosur mbrëmë pasi vetëm disa orë më parë ishte kthyer në SHBA nga Dubai, atje ku kishte dhënë një performancë të mahnitshme”, shkruhet në shkrimin tjetër të Daily Mail, dedikuar Rita Orës.

Po ashtu një moment i veçantë i natës së mbrëmshme është kur dy këngëtaret shqiptare, Rita Ora dhe Bebe Rexha , së bashku u ngjitën në skenën e iHeartRadio Awards për të ndarë një çmim./ KultPlus.com

Të ngjajshme