Këngëtaret shqiptare, të veshurat më së keqi në MTV VMA

27 Gusht, 2019 - 7:30 pm

Nata e MTV VMA u shoqërua me spektakël, çmime dhe pa dyshim shumë muzikë. Por pjesa që nuk kalon pa vëmendje, që për disa është po aq e rëndësishme sa çmimet, është veshja.

Ashtu si çdo herë, edhe mbrëmjen e kaluar kishte VIP-a të veshur shumë mirë, por kishte edhe nga ata që zhgënjyen. Mes këtyre të fundit ishin edhe këngëtaret shqiptare, Bebe Rexha dhe Ava Max, e cila është krahasuar me pamjet e paparashikuara të Lady Gaga-s dikur. /KultPlus.com

Të ngjajshme