Kështu është dukur mbretëresha e Halloween, Heidi Klum 12 orë për këtë dukje (FOTO/VIDEO)

1 Nëntor, 2019 - 2:36 pm

Heidi Klum njihet si mbretëresha e Halloween, e cila njihet edhe për ndejën e madhe që e realizon për këtë mbrëmje tash e sa vite me radhë, shkruan KultPus.

Ajo për edicionin e sivjetmë është prezantuar me një dukje shumë të veçantë, për të cilën ka shpenzuar 12 orë.

KultPlus ju sjell fotografi dhe video nga dukja e Heidi Klum./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme